Dzisiaj jest

czwartek,
01 października 2020

(275. dzień roku)

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń:
15712

Wyszukiwanie

XXVI Niedziela Zwykła  -  27.09.2020r.

 

 

        Msza święta w niedzielę 27. września sprawowana będzie o godz. 9.00 i  11.00

 

 

W najbliższy czwartek rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Msza święta będzie sprawowana o godz. 17.00, różaniec o godz. 17.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci będą otrzymywać pamiątkowe obrazki.

Postarajmy się o liczną obecność na nabożeństwie różańcowym, odmawiajmy różaniec w naszych domach. Różaniec to najbardziej skuteczna broń przeciwko wszystkim wrogom ludzkości, Kościoła i wszelkim zakusom złego ducha.

 

W tym tygodniu przypadają: pierwszy piątek i sobota października. Msza święta o godz. 17.00. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.

 

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej porannej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu dla Kółek Różańcowych z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

 

Już za tydzień /w niedzielę 4. października/ odbędzie sie uroczystość pożegnania ks. Kingsleya Ekeocha. Ks. Kingsley posługiwał w naszej parafii prawie cztery lata. Podziękujemy ks. Kingsleyowi za jego służbę dla naszej współnoty - za sprawowowane sakramenty święte, piękny śpiew, głoszone z mocą słowo Boże, nauczanie dzieci języka angielskiego i wszelkie bogactwo ducha, którym z nami się podzielił.

Na pożegnanie ks. Kingsleya przybędzie do nas ks. Marek Grygiel. Będzie również ks. Grzegorz Jagowdzik z Martyniki. Zaśpiewa schola Kana oraz ks. Kingsley. Kazanie wygłosi ks. Kingsley. 

 

 

       Msza święta w niedzielę 4. października sprawowana będzie o godz. 9.00 i  11.00. Różaniec po sumie.

 

 

    

 

 

 

 

Święta

Czwartek, XXVI Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, dr Kościoła

Sonda